Новини та оголошенняГромадська організація «Львівська медична спільнота» 23-24 лютого 2018 р. проводитиме в місті Львові міжнародну науково-практичну конференцію «Нове та традиційне у дослідженнях сучасних представників медичної науки».

Взяти участь у роботі конференції запрошуються науковці, студенти, аспіранти, здобувачі, а також практикуючі лікарі.

Останній термін подання матеріалів для участі в заході: до 20 лютого 2018 р.

Просимо Вас розглянути можливість участі в цьому заході.

Інформацію про конференцію можна переглянути в прикріпленому до листа файлі та на сайті ГО «Львівська медична спільнота» в розділі «Заходи».
Контакти організаційного комітету:
ГО
«Львівська медична спільнота»
T: (099) 415-06-39

@:
nauka@medicinelviv.org.ua
W: www.medicinelviv.org.ua

 

 

Шановні колеги, доброго дня!

Громадська організація «Південна фундація медицини» 16-17 лютого 2018 р. проводитиме в місті Одесі міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми світової медицини та її роль у забезпеченні здоров’я світового співтовариства».

До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями в сфері медичних та фармацевтичних наук.

Останній термін подання матеріалів для участі в заході: до 13 лютого 2018 р. (включно).

Просимо Вас розглянути можливість участі в цьому заході.

Інформацію про конференцію можна переглянути в прикріпленому до листа файлі та на сайті ГО «Південна фундація медицини» в розділі «Конференції».


Контакти організаційного комітету:
Південна фундація медицини
 
Адреса для поштової кореспонденції:
65001, Одеса 1, а/с 307
@:
info@medfoundation.od.ua
W:
www.medfoundation.od.ua
T: +38 066 555 39 74

  


   

psychoneuroxy

Dear Colleague,

We are pleased to present you our specialised newsletter including your academic job vacancies in schools of psychology and neuroscience recently posted at Psychoneuroxy.com worldwide.

Australia

Austria

Belgium

Canada

China

Denmark

France

Germany

Hong Kong

Israel

Italy

Japan

Korea, Republic of

Netherlands

Russian Federation

Singapore

Sweden

Switzerland

United Kingdom

United States


and many more at Psychoneuroxy.com

To learn more about these and other job vacancies, we invite you to visit our website www.psychoneuroxy.com and/or to "register" and/or to "contact us".

Want to post a job vacancy? Attract the attention of our academic audience of more than 160.000 professors, lecturers, researchers, scientists and academic managers who are at present employed in the highest-ranking schools of psychology and neuroscience worldwide and who receive our specialised newsletters twice a month "post a job vacancy on Psychoneuroxy" and/or to "contact us".

Yours faithfully

Paul Anderson PhD