Блажіна Ірина Юріївна


З 1989 по 1995рр. навчалась в Чернівецькому медичному інституті, факультет лікувальна справа. З 1995 по 1997 рр. – інтернатура по психіатрії на базі Чернівецької обласної психіатричної лікарні. Працювала лікарем-психіатром 2 відділення, протягом восьми років – завідувачем 2 відділення. Лікар-психіатр вищої категорії. Нагороджена почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Чернівецької області.

Закінчила Буковинський проект за напрямком групового психоаналізу, Український психотерапевтичний університет, є психотерапевтом за напрямком психоаналіз, очолює Чернівецьку філію УСП. Пройшла спеціалізацію з психотерапії на кафедрі післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Закінчила заочно аспірантуру Харківського національного медичного університету. Захистила дисертацію на тему: «Недементні когнітивні розлади при епілепсії: клініко-психопатологічна  та нейропсихологічна характеристика, немедикаментозна корекція», присвоєно науковий ступінь доктора філософії.

На кафедрі відповідає за інтернатуру з психіатрії, господарську частину. Проводить лікувально-діагностичну і консультативну роботу в Чернівецький обласній психіатричній лікарні та інших лікувальних установах міста, а також, санітарно-просвітницьку роботу, виступає на радіо і телебаченні.