Гринько Наталя Валерянівна

Народилася  14 листопада 1983 року в м.Чернігові.

Освіта: Сторожинецька загальноосвітня школа(золота медаль), Буковинський державний медичний університет ( 2001 – 2007, диплом з відзнакою). З 01.08.2007 року по 30.06.2008 року пройшла підготовку в інтернатурі на базі Чернівецької обласної психіатричної лікарні зі спеціальності “медична психологія“.

Професійна діяльність: З 2008р. по 2009р. працювала у Буковинському університетіна посаді лікаря медпункту. З 2008р. по  даний час працює у Сторожинецькій районній лікарні на посаді лікаря – психолога.

Лікувальна робота: Лікар-психолог. Завершила Буковинський проект з групової психотерапії (2009-2014) за напрямком індивідуальна глибинна психологія за А.Адлером. Член Української спілки психотерапевтів.

Загальний стаж медичної практики – 9 років.

Діяльність в університеті: З 2009 року - викладач-стажист, з 2010 року - асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім.С.М.Савенка Буковинського державного медичного університету. В 2011р. запланувала дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: “Система медико-психологічного супроводу жінок із загрозою передчасних пологів на3 триместрі вагітності та після пологів”. Є куратором дисциплін „Медична психологія” для іноземних студентів 4 курсу зі спеціальності „Лікувальна справа”,„Медична психологія” для студентів 4 курсу зі спеціальності ”Стоматологія” та суміжних дисциплін для післядипломної освіти.

Напрями наукової діяльності: Клінічна психологія, психотерапія.

Наукові публікації: Є автором і співавтором 10 наукових друкованих праць, методичних рекомендацій студентам по тематиці аудиторних та самостійних занять з медичної психології для іноземних студентів.

Дисципліни, що викладаються: медична психологія, патопсихологія, психологія залежності, медико-психологічнаекспертиза.

Хоббі, захоплення: Читання, вивчення іноземних мов, кіно, туризм.

Контактний e-mail: nvgrynko@gmail.com

 

Comments