Юрценюк Ольга Сидорівна

Народилася 29 квітня 1979 року в м.Чернівці. Закінчила СШ№ 23 з золотою медаллю і того ж року вступила на медичний факультет Чернівецького державного медичного інституту. Навчалась добре, завжди отримувала степендію. Брала активну участь в громадській роботі. Працювала над написанням студентської наукової роботи, неодноразово була призером науково-практичних конференцій. У 2002 році закінчила БДМА спеціальність «Лікувальна справа». Впродовж 2002-2003 рр. навчалась в інтернатурі на базі Чернівецької обласної психіатричної лікарні за спеціальністю «психіатрія». Після закінчення інтернатури працювала лікарем-психіатром в 13-му відділенні ЧОПЛ, та за сумісництвом працювала на кафедрі психології та соціології 2002-2003 рр., кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка з 2003 року.

В 2005 році пройшла спеціалізацію з медичної психології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

З 2006 року працює асистентом кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.Савенка БДМУ.

В 2008 році вступила в аспірантуру з психіатрії при кафедрі психіатрії та наркології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця м.Київ. В 2009 році запланувала кандидатську дисертацію на тему «Депресивні та тривожні розлади у хворих на ішемічну хворобу серця», науковий керівник професор О.К.Напрєєнко. В 2012 році захистила кандидатську дисертацію.

В 2010 році навчалась на курсах спеціалізації з «психотерапії», отримала сертифікат лікаря-психотерапевта.

Лікувальна робота: Лікар-психіатр вищої категорії, лікар-медичний психолог першої категорії, лікар-психотерапевт. Активний учасник обласних переривчатих курсів з психіатрії.

Діяльність в університеті: Брала участь у створенні медико-психологічного центру БДМУ в 2003 році, де працює по сьогодні. Проводить навчально-терапевтичні групи для студентів з системної сімейної психотерапії та тілесно-орієнтованої психотерапії. Проводить сеанси Еріксоновського гіпнозу.

З 2009 року бере активну участь у проведенні Буковинського психотерапевтичного проекту, (закінчила навчання за напрямком - системна сімейна психотерапія, термін навчання 5 років). Є організатором проекту "Лідери Балінтовських груп" (закінчила навчання - отримала дозвіл на проведення балінтовських груп )

З 2008-по 2011 рік була відповідальною за роботу студентського наукового гуртка з психіатрії та медичної психології.

З 2014 року працює на посаді доцента кафедри.

Напрямки наукової діяльності: Психіатрія, медична психологія, психотерапія, психосоматика.

Наукові публікації: Є автором і співавтором 98 наукових друкованих праць, інформаційного листа, патенту на корисну модель, монографії.

Дисципліни, що викладаються: «Психіатрія та наркологія»,  «Психічні хвороби»,  «Психічне здоров’я» , «Психіатрія» , «Основи профілактики алкоголізму», «Медсестринство в психіатрії» , «Патопсихологія», "Медико-психологічна експертиза", "Психологія залежності", "Психотерапія", "Основи психосоматики", "Психофізіологія", "Основи сексології та сексопатології"  та проводить практичні заняття на спеціалізації,  передатестаційних циклах та циклах тематичного удосконалення з медичної психології, психіатріх та для лікарів-інтернів медичних психологів, психіатрів.

Хоббі, захоплення: туризм, кіно, література.

Контактний е-mail: olseli@mail.ru

Контактний телефон: 050 156 24 65