Савка Світлана Дмитрівна

Народилася  19 листопада 1977 року в смт Ружин, Житомирської області.

Освіта: Ружинська загальноосвітня школа, Буковинська державна медична академія ( 1994 – 2000). З 01.08.2000 року по 30.06.2001 року пройшла підготовку в інтернатурі на базі Чернівецької обласної психіатричної лікарні зі спеціальності “психіатрія“.

Професійна діяльність: З 2001р. по 2009р. працювала у Центрі психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору при секторі медичного забезпечення УМВС України в Чернівецькій області на посаді начальника відділення амбулаторної психіатричної допомоги.

Лікувальна робота: Лікар-психіатр першої категорії. Член асоціації психіатрів України. В 2014 році завершила Буковинський психотерапевтичний проект за напрямком гештальт терапія. Загальний стаж медичної практики – 16 років.

Діяльність в університеті: З 2009 року - викладач-стажист, з 2010 року - асистента кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім.С.М.Савенка Буковинського державного медичного університету. В 2011р. запланувала дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: “Клініко-психопатологічні особливості непсихотичних психічних розладів при ревматоїдному артриті та їх комплексна корекція ”. Є куратором дисциплін „Психіатрія та наркологія” для студентів 4 курсу зі спеціальності „Лікувальна справа”, ”Педіатрія”.

Напрями наукової діяльності: Психіатрія, психотерапія.

Наукові публікації: Є автором і співавтором 26 наукових друкованих праць, методичних рекомендацій студентам по тематиці аудиторних та самостійних занять з психіатрії та наркології для іноземних студентів.

Дисципліни, що викладаються: психіатрії та наркологія, основи профілактики алкоголізму та наркоманії.

Хоббі, захоплення: Читання, рибалка, туризм.

Контактний e-mail: Savka.Svitlana@bsmu.edu.ua