Сумарюк Богдан Миколайович

Народився в м. Чернівці.

З 2013 року став студентом Буковинського державного медичного університету, за спеціальністю «Лікувальна справа».

За час навчання в Буковинському державному медичному університеті займався науково-дослідницькою діяльністю та брав активну участь у роботі студентського наукового гуртка кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології імені С.М. Савенка.

Лауреат премії Національної академії медичних наук України та Асоціації працівників медичних вузів України за значні успіхи в науковій роботі.

Призер (диплом ІІ ступеня) І-ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Медицина», м. Харків, 2019 р.

У 2019 р. закінчив Буковинський державний медичний університет. Рішенням вченої ради ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» від 23 травня 2019 року отримав рекомендацію на наукову роботу за відмінні показники в навчанні, активну участь в роботі студентського наукового товариства медичного університету.

З серпня 2019 року по січень 2021 року пройшов підготовку в інтернатурі на базі ОКНП «Чернівецька обласна психіатрична лікарня» зі спеціальності «психіатрія».

З лютого 2021 року працює асистентом кафедри нервових хвороб, психіатрії, та медичної психології імені С.М. Савенка Буковинського державного медичного університету.

Контактний e-mail: sumariuk.bohdan.fpo19@bsmu.edu.ua