Курик Василь Іванович

 

         Народився 1 квітня 1935 року у селі Коритне Винницького району Чернівецької області. У 1952 році вступив у Чернівецький державний медичний інститут, який закінчив у 1958 році за спеціальністю „лікар-лікувальник. З 1958 року по 1961 рік працював головним лікарем Чернівецької обласної психіатричної лікарні №2. З 1961 року по 1964 рік навчався у очній аспірантурі при кафедрі нервових хвороб Чернівецького  державного медичного інституту, по закінченні якої захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук на тему: „Клініко-ангіографічні паралелі при судинних захворюваннях головного мозку”. 10 лютого 1966 року рішенням ВАК отримав учений ступінь кандидата медичних наук. Після закінчення аспірантури у 1964 році був обраний асистентом кафедри психіатрії Чернівецького державного медичного інституту (сьогодні – курс психіатрії та медичної психології).

         Лікувальна робота: Лікар вищої атестаційної категорії. Надаю консультативну допомогу амбулаторним  хворим у психіатричному та наркологічному диспансерах, клінічних відділеннях  Чернівецької обласної психіатричної лікарні та в інших лікувальних закладах області.

         Діяльність на кафедрі:  Відповідальний за навчання лікарів-інтернів із суміжних дисциплін. Активно займався громадською діяльністю: впродовж 12 років працював відповідальним секретарем ДЕІ, неодноразово обирався членом профспілкового комітету інституту (нині – університет).

         Напрямки наукової діяльності: виконую фрагмент комплексної науково-дослідної  роботи  кафедри.

         Наукові публікації: Є автором і співавтором 134 наукових друкованих праць, 7  раціоналізаторських пропозицій, співавтор методичних рекомендацій для студентів медичного факультету „Загальна психопатологія” (Чернівці, 1966); навчальних і навчально-методичного посібника для студентів:”Невідкладна допомога у психіатрії” (Чернівці, 1999). Також неодноразово  був співавтором навчально-методичних буклетів тестових завдань ТЛІ „Крок-2; Курок-3”.

         Захоплення: читання художньої літератури.

 

         Контактні телефони: 4-07-04; моб.: 0951003035