Герасим'юк Ірина Григорівна

З 2010 по 2016 навчалась в Буковинському державному медичному університеті, за спеціальністю «Лікувальна справа».
З 2010 по 2014 роки навчалась в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, на факультеті «Педагогіки, психології та соціальної роботи» та здобула кваліфікацію бакалавра психології.
З серпня 2016 року по січень 2018 року пройшла підготовку в інтернатурі на базі Чернівецької обласної психіатричної лікарні зі спеціальності “психіатрія“.
Діяльність в університеті: з 2016 року – старший лаборант, з 2018 року - асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім.С.М.Савенка ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет».
Тема дисертаційної роботи: "Клініко-психопатологічні і патопсихологічні критерії терапевтичної відповіді на антидепресанти у пацієнтів з рекурентним депресивним розладом". Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського - Венгер О.П.

Напрями наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

  •      Афективні розлади, особливості діагностики та лікування, коморбідні стани
  •     Особливості терапії антидепресантами, клініко-психопатологічні і патопсихологічні критерії відповіді на дане лікування
  • Стратегії оптимізації терапії антидепресантами

Контактний e-mail: gerasymjuk.i@bsmu.edu.ua