Жуковський Олександр Олегович

Народився 27 січня 1978 року в Хмельницькій області.

У 1994 році з відзнакою закінчив ЗОШ №6 м. Чернівці.

У 2000 році з відзнакою закінчив Буковинську державну медичну академію.

У 2000-2001 році пройшов навчання в інтернатурі за фахом «неврологія». У 2001 році захистив магістерську науково-кваліфікаційну роботу на тему: «Застосування пилку квіткового при дисциркуляторній енцефалопатії».

З 2001 по 2004 рік навчався в аспірантурі на кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології. У 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-патогенетичне обґрунтування нейропротекторної терапії легкої черепно-мозкової травми».

З 2004 по 2007 рік працював на посаді асистента, а з 2007 року і по теперішній час – доцента кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології.

Вчене звання доцента по кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології присвоєно у 2011 р.

На кафедрі відповідаю за планування, організацію, методичне та матеріально-технічне забезпечення навчального процесу з нервових хвороб у студентів четвертого курсу (спеціальність «медична психологія»).

Є автором і співавтором 62 публікацій, з них 58 наукового та 4 навчально-методичного характеру, у тому числі 12 у фахових виданнях. Є співавтором навчального посібника «Додаткові методи дослідження у неврологічній практиці» (автори Пашковський В.М., Жуковський О.О.).

Лікар-невролог вищої категорії. Виконую дослідження викликаних потенціалів мозку.

Основні напрямки наукової та лікувальної діяльності – черепно-мозкова травма, демієлінізуючі захворювання нервової системи, інструментальні методи діагностики.

Відповідаю за роботу студентського наукового гуртка.

Відповідаю за матеріально-технічне забезпечення кафедри, а також за охорону праці та протипожежну безпеку.

Хобі – спорт.