Кривецька Інна Іванівна

У 1994 році закінчила Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».

З 1994 р. по 1996 р. – навчання в інтернатурі за фахом «патологічна анатомія». З жовтня 1996 р. по 1997 р. працювала асистентом кафедри патологічної анатомії ЧДМІ.

Після закінчення інтернатури за фахом «неврологія» з 1998 р. працювала асистентом кафедри нервових хвороб Буковинської державної медичної академії.

В січні 2002 року захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій Вченій раді національного медичного університету ім. О.О. Богомольця і згодом переведена на посаду доцента кафедри нервових хвороб, психіатрії та мед. психології ім. С.М.Савенка та призначена відповідальною за навчально-методичну роботу кафедри.

В лютому 2007 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології.

Лікувальна робота. Лікар-невролог вищої категорії з 2007 р. Додаткова спеціалізація з дитячої неврології. Приймає активну участь у роботі переривчастих курсів обласного товариства неврологів. Консультант обласного центру розсіяного склерозу.

За активну лікувальну роботу нагороджена грамотою Обласного управління Охорони здоров’я.

Діяльність в університеті. Є членом Вченої ради факультету післядипломної освіти, є членом ЦМК. Є керівником виконання магістерських робіт та підготовки клінічних ординаторів.

Напрямки наукової діяльності: демієлінізуючі захворювання нервової системи; захворювання периферичної нервової системи.

Є автором і співавтором більше 150 наукових і друкованих праць.