Колесник Володимир Васильович

Народився 25 липня в м.Чернівці. Навчався в гімназії №4, після восьмого класу вступив до медичного ліцею №3. В 2001 році вступив на лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії. Навчався добре, активно займався громадською роботою, виступав у складі ансамблю “Трембіта”. У 2007 році закінчив інститут, і до 2009 року навчався на інтернатурі та магістратурі на базі Чернівецької обласної психіатричної лікарні за спеціальністю “неврологія”. Після завершення первинної спеціалізації працюю на кафедрі нервових хвороб, психіатрії та мед. психології ім. С.М.Савенка.

Лікувальна робота: лікар невролог.

Напрями наукової діяльності: неврологія, морфологія.

Наукові публікації: є автором і співавтором близько тридцяти наукових друкованих праць. Активно приймаю участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, на яких неодноразово займав призові місця.

Дисципліни, що викладаються: веду основний навчальний курс з “неврології” студентам 4-го курсу, в тому числі з іноземною мовою викладання, з “медсестринства в неврології” - студентам III-го курсу відділення молодших медичних та фармацевтичних фахівців.

Хоббі, захоплення: читання, туризм, екстремальні види спорту.