Яремчук Оксана Борисівна

Закінчила  Чернівецький державний медичний інститут. Впродовж 1997-1998 рр. навчалась в інтернатурі на базі Чернівецької психіатричної лікарні за спеціальністю «Неврологія». З вересня 1998 року по серпень 2000 року працювала старшим лаборантом кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології БДМУ. З 2000 року по 2007 рік працювала асистентом, а з 2007 року і по теперішній час працює доцентом кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Буковинського державного медичного університету.

Кандидат медичних наук з 2004 року. У 2003 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: «Ефективність інформаційно-хвильової терапії у хворих на дисциркуляторну енцефалопатію» у спеціалізованій вченій раді при Київській медичній академії післядипломної освіти.

Вчене звання доцента кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології присвоєно у 2011 році.

Лікувальна робота: Лікар-невролог вищої категорії. Додаткова спеціалізація з дитячої неврології. Активний учасник роботи обласного товариства неврологів, психіатрів та наркологів, переривчастих курсів неврологів. Володіє необхідними сучасними методами діагностики та лікування нервових хвороб, в тому числі голкорефлексотерапією, гірудотерапією, що допомагає в практичній діяльності.

Діяльність в університеті: відповідальна за навчально-методичну роботу на 4 курсі медичного факультету (спеціальність «медична психологія») з дисципліни «Нейропсихологія». Секретар виробничих та методичних нарад кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології БДМУ. Відповідальна за виховну роботу на кафедрі.

Напрями наукової діяльності: захворювання екстрапірамідної системи, паркінсонізм, когнітивні порушення при захворюваннях нервової системи.

Наукові публікації: Є автором і співавтором близько 100 наукових праць, у тому числі 2 деклараційних патентів на винахід, 2 інформаційних листів про впровадження в практику охорони здоров’я. Є співавтором монографії «Гострі та хронічні цереброваскулярні захворювання (деякі сучасні аспекти діагностики, профілактики і лікування)» (автори - Пашковський В.В., Чернецький В.К., Яремчук О.Б. та ін.) - Чернівці, 2005; навчально-методичного посібника «Неврологія в тестах: посібник для студентів медичних вузів і лікарів-інтернів» (автори - Пашковський В.М., Прасол Ю.Г., Яремчук О.Б. та ін.) – Чернівці, 2006; навчального посібника «Нейропсихологія» (автори Пашковський В.М., Яремчук О.Б., Кривецька І.І.) – Чернівці, 2008; практично-методичної розробки «Історія хвороби. Практично-методична розробка для студентів 4-го курсу медичного факультету» - Чернівці, 2009; методичних рекомендацій студентам по тематиці аудиторних та самостійних занять з неврології та нейропсихології.

Дисципліни, що викладаються: читає лекції та веде практичні заняття з неврології у студентів 4 курсу медичних факультетів №1 та №2, лікарів-інтернів, на передатестаційних циклах навчання та циклах тематичного удосконалення лікарів-неврологів, лікарів спеціальності "загальна практика - сімейна медицина", викладає «нейропсихологію» студентам та лікарям-інтернам, які навчаються за спеціальністю «медична психологія».