VIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний рух науки»

опубліковано 29 вер. 2019 р., 23:06 Білоус Ірина Іванівна ‎(БДМУ, Чернівці)‎
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 Запрошуємо прийняти участь у VIII Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки», що присвячена головній місії Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату.

Для публікації тез доповіді необхідно надіслати електронною поштою до редакції журналу необхідні матеріали (до 4.10.2019 р.):

1.  Потрібно направити тези доповіді та авторську довідку до редакції журналу на електронну адресу wayscience@ukr.net. Назви файлів повинні відповідати прізвищу автора. Наприклад: Шевченко_тези доповіді, Шевченко_авторська довідка.

2. За успішного рецензування редакцією журналу направляється відповідь з наступною інформацією «Тези доповіді прийняті».

3. Наступним кроком є оплата організаційного внеску та відправка квитанції про оплату. Наприклад: Шевченко_квитанція.

4. Після проведення конференції відбувається оприлюднення збірника тез доповідей на сайті http://www.wayscience.com та відправка електронною поштою авторам. Додатково, кожному автору буде надіслано електронний сертифікат учасника конференції.


ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Відповідальність за якість та зміст тез несе автор.  До друку подаються  матеріали у форматі MS Word 2003,2007.

Тези мають бути підготовлені українською, російською або англійською мовами (обсягом від 3 до 5 сторінок тексту, формату А4 через 1,5 інтервал, кеглем 14, шрифтом Times New Roman; поля з усіх сторін – 20 мм). Детальна інформація щодо оформлення на сайті http://www.wayscience.com/umovi-publikatsiyi-tez-dopovidi/

 Форма участі – дистанційна.


Comments