МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Близькосхідний технічний університет (Middle East Technical University (METU) (Turkey) Венеціанський Університет Ка-Фоскарі (Ca’ Foscari University of Venice) (Italy)

опубліковано 22 квіт. 2019 р., 02:39 Білоус Ірина Іванівна ‎(БДМУ, Чернівці)‎
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ ШАНОВНІ КОЛЕГИ ! 
    Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Соціально-гуманітарні дослідження та інноваційна освітня діяльність», яка відбудеться 24-25 травня 2019 р. у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара. 
Конференція буде проводитися 24-25 травня 2019 р. у Палаці студентів ДНУ імені Олеся Гончара (Потьомкінському палаці), що розташований у центральному парку ім. Т.Г.Шевченка м. Дніпра. Проїзд від залізничного вокзалу трамваєм №1 до зупинки «парк ім.Т.Г.Шевченка». Реєстрація – 24 травня з 10.00 до 11.00 у фойє Палацу студентів. 
    Початок конференції – 11.00. Мови конференції: українська, російська, англійська. Збірник матеріалів конференції вийде до початку конференції (граничний термін видання збірнику – 23 травня 2019 р.). Електронні версії збірнику та програми конференції будуть надіслані учасникам до 22 травня 2019 р. та розміщені в загальнодоступних електронних бібліотеках, у т.ч. на сайті університету. 
     Очні учасники отримують сертифікати, оформлені державною мовою, безоплатно після виступу. Заочні учасники також можуть додатково замовити сертифікати державною мовою, вартість яких становить 20 грн. Також можна замовити сертифікати англійською мовою, вартість яких становить 30 грн. Студенти можуть брати участь у конференції за умови співавторства з викладачем або за наявності рецензії кандидата чи доктора наук. 
    Учасники конференції мають до 12 травня 2019 року включно відправити на адресу електронної пошти konfdnu@gmail.com : 1) заявку на участь у конференції (зразок додається), 2) текст доповіді, 3) фото або скан чеку про переказ організаційного внеску. 
Comments